‎ ‎ (MCDM)‎‎رتبه بندی به کمک روش های تصمیم گیری چندمعیاره‎‎ ‎ ‎ ‎‎SPSS - Minitab - EViews - Microfit ‎آموزش نرم افزارهای تخصصی‎ ‎‎مشاوره و تحلیل آماری پایان نامه رشته های مختلف(اقتصاد،مدیریت،حسابداری،مهندسی صنایع، روانشناسی، جامعه شناسی، علوم تربیتی، کشاورزی، پزشکی، داروسازی و سایر رشته های مرتبط) - تحلیل پروژه های آماری و اقتصادی - تدریس خصوصی دروس آماری و اقتصادسنجی‎‎ ‎ ‎‎moshaveramary@yahoo.comارائه خدمات تخصصی مشاوره و تحلیل آماری به تمام نقاط کشور از طریق‎ ‎‎‎‎ ‎ ‎ ‎پایگاه تخصصی مشاوره و تحلیل آماری ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

پایگاه تخصصی مشاوره و تحلیل آماری
 
لینک دوستان
لینک های مفید

طراحی و تحلیل پرسشنامه
 
 مشاوره و تحلیل آماری پایان نامه

 مشاوره پروژه های آماری و اقتصادی

   رتبه بندی و تحلیل سلسله مراتبی(AHP)

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

   آموزش نرم افزارهای آماری SPSS ,Minitab

 رتبه بندی به کمک تحلیل شبکه ای (ANP) و TOPSIS

      آموزش نرم افزارهاي اقتصادسنجي Microfit ,Eviews

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
   

تماس :  09364088053    

    Email : moshaveramary@yahoo.com    


موضوعات مرتبط: آموزش نرم افزار SAS، آموزش نرم افزار SPSS، آموزش نرم افزار Splus، آموزش نرم افزار Stata، آموزش نرم افزار EViews، آموزش نرم افزار Microfit، آموزش نرم افزار Minitab، آموزش نرم افزارExpert Choice ‎
[ دوشنبه 1392/02/02 ] [ 18:44 ] [ چگینی ]
سال جدید میلادی که نزدیک میشود، هر دسته از مردم به دنبال چیز جدیدی هستند؛ عده ای به دنبال نسخه ۲۰۱۳ نرم افزارهای مورد نیاز خود هستند. مثل کسپراسکی۲۰۱۳

برخی دیگر نیز که به گیم های کامپیوتری علاقه دارند، منتظر نسخه جدید بازی های خود هستند؛ مثل فیفا۱۳

برخی دیگر منتظر مدل لباس های سال ۲۰۱۳ هستند و...

و  با فرارسیدن سال ۲۰۱۳ برخی مطمئن میشوند که ۲۰۱۲ پایان جهان نبوده!

اما امسال آماردانان، آمارشناسان و آماردوستان دلیل دیگری دارند تا رسیدن این سال را روزشماری کنند؛ موسسه بين‌المللی آمار (The International statistical Institute) سال 2013 را سال بين‌المللی آمار نام‌گذاری کرده است که مناسبتی جهانی جهت به رسميت شناختن علم آمار است. بدينوسيله اين سازمان با همکاری سازمانهای جهانی، از طريق وب‌سايت stastistics2013 سعی در ترويج اهميت علم آمار در مجامع علمی گسترده‌تری مانند کاربران داده‌های کسب و کار و دولت، رسانه‌ها، سياست‌گذاران، کارفرماها، دانشجويان و عموم مردم دارد.

وب سایت رسمی سال بین‌المللی آمار (آمار ۲۰۱۳) با همکاری تمامی مراکز آماری دنیا افتتاح گردیده است و سازمانها و نهادهای رسمی و معتبر می توانند با مراجعه به آدرس  http://www.statistics2013.org  نام خود را در بین سازمانهای حمایت کننده در سرتاسر دنیا ثبت نموده و شرح فعالیت های خود را در انتهای این سال جهت به انجام رساندن وظیفه اجتماعی به بهترین نحو ممکن، برای اطلاع جامعه جهانی گزارش نمایند.

منبع:www.amarestan.com


موضوعات مرتبط: آموزش نرم افزار SAS، آموزش نرم افزار SPSS، آموزش نرم افزار Splus
[ یکشنبه 1391/10/03 ] [ 20:12 ] [ چگینی ]

نرم افزار SAS دارای محیط برنامه نویسی بسیار پیشرفته و کاملی است که تمام نیاز های آماری محققان را در سطوح مختلف برآورده می کند. در این نوشتار از ارائه فرمول ها پرهیز شده و سعی بر ارائه یک راهنمای کاربردی برای استفاده از این روش آماری در نرم افزار SAS بود.
انجام رگرسیون خطی چندگانه دارای پیش فرض هایی است که باید این قواعد را برای کسب نتیجه بهینه مورد توجه قرار داد. استقلال مشاهدات، ساختار کوواریانس عمومی در بین مشاهدات، همگونی واریانس های وضعیت خطاها بر متغیر های پیش بین و نرمال بودن توزیع چند متغیره باقیمانده ها. در مورد نرمال بودن توزیع چند متغیره، در نرم افزار هایی چون SAS و
SPSS آزمون خاصی ارائه نمی شود و صرفا از طیق اسکتر پلات ها نحوه توزیع باقیمانده و نرمال بودن آن مورد قضاوت قرار می گیرد. در مورد همگونی واریانس های وضعیت خطاها بر متغیر های پیش بین، با توجه به اینکه اکثر ازمون های ارائه شده به نرمال بودن توزیع وابسته هستند؛ برای این منظور نرم افزار SAS از آماره F برای برازش کلی مدل رگرسیونی استفاده می کند. معنی داری آزمون F به معنای تحقق این پیش فرض رگرسیون خطی چند گانه است. برای آزمون هم خطی در رگرسیون از مقدار تولرانس یا تورش واریانس استفاده می شود که به این معنا است که اطلاعات هر متغیر پیش بین وارد شده به مدل تا چه حد توسط سایر متغیرهای مستقل قابل برآورد بوده است. برای این منظور بایدبه شاخص شرایط استناد نمود که باید مقدار آن زیر 15 برای مدل های خوب باشد و تا 30 قابل تحمل است لیکن مقادیر کمتر آن به معنای اعتبار بیشتر ضریب تعیین است. برای بررسی استقلال خطاها از یکدیگر نیز از آزمون دوربین واتسون استفاده می شود که باید بین 5/1 تا 5/2 باشد.


موضوعات مرتبط: آموزش نرم افزار SAS
ادامه مطلب
[ چهارشنبه 1391/07/19 ] [ 17:56 ] [ چگینی ]

به منظور بررسی و مطالعه در مورد متغیر های پیش بین موثر بر ابعاد یک متغیر گسسته از رگرسیون های ترتیبی استفاده می شود. این روش رگرسیونی مبتنی بر روش حداکثر درستنمایی است. این روش در مقابل روش هایی چون تحلیل تشخیصی که روشی صرفا کمّی است بسیار کامل بوده و امروزه در تمام حوزه هایی که شانس رخ داد تصادفی هر یک از ابعاد یک متغیر وابسته را بخواهند برآورد کنند مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال یک شرکت بازار یابی می خواهد در مورد متغیر های پیش بین موثر بر میزان علاقه مندی افراد به محصولات یک شرکت تولید خودرو معادله رگرسیونی را براورد نماید. به این منظور با یک طیف لیکرت میزان علاقه مندی افراد را به محصولات این شرکت در قالب چهار گروه مورد بررسی قرار می دهد. یا میزان علاقه مندی افراد به سه اندازه تپلت ها تحت تاثیر چه متغیر هایی است؟ یا اینکه یک موسسه آموزشی علاقه مند است تا مطالعه کند متغیر های اصلی روی میزان علاقه مندی دانشجویان به ثبت نام در قالب سه طیف بسیار علاقه مند، علاقه مند و تا حدی چه متغیر هایی هستند. میزان تحصیلات والدین، دولتی یا خصوصی بودن موسسه قبلی و نمره معدل دوره قبلی فرد مورد توجه قرار گرفته و به عنوان متغیر مستقل مورد مطالعه قرار گرفتند. در ادامه با تعریف داده ای فرضی این مثال در نرم افزار SAS حل می شود.


موضوعات مرتبط: آموزش نرم افزار SAS
ادامه مطلب
[ دوشنبه 1391/06/13 ] [ 13:55 ] [ چگینی ]

نرم افزار


یک نرم افزار قوی برای انواع تجزیه و تحلیل‌های آماری و غیر آماری است.

قابلیت ها :

با این نرم افزار تجزیه و تحلیل‌های زیر امکان پذیر است:

سریهای زمانی، انواع مدلهای خطی و غیرخطی، روشهای چند متغیره پیوسته و گسسته آماری، کنترل کیفیت آماری، آمار توصیفی و انواع تحلیلهای گرافیکی و نموداری، انواع تحلیلهای
ماتریسی، تحقیق درعملیات، …. اما استفاده از این نرم افزار در تحلیل اثرات ساده و عوامل درون ـ آزمودنی‌ها ( درون ـ گروهی ) دارای مشکلاتی نیز می‌باشد. این نرم افزار به گونه‌ای طراحی شده است که برای همه کاربران در همه سطوح اعم از مبتدی و پیشرفته، قابل استفاده است.

بر خلاف نرم افزارهای دیگر مانند Minitab و SPSS که ارتباط کاربر با نرم افزار از طریق منو‌ها و جعبه‌های    محاوره‌ای صورت می گیرد، SAS احتیاج به برنامه‌نویسی دارد. البته این برنامه‌نویسی برای سطوح مقدماتی از تعدادی دستور ساده برای معرفی و فراخوانی پروسیجرهای (procedures) مورد نظر تشکیل شده است. برای سطوح بالاتر، SAS  امکانات یک زبان برنامه نویسی پیشرفته را داراست و می‌توان برای مواردی که پروسیجر در SAS وجود ندارد، برنامه آن را نوشت.

دلایل
گوناگونی به ویژه احتیاج نرم افزار به برنامه‌نویسی و نبودن کتاب راهنمای مناسب باعث شده است، افراد نسبت به استفاده از
SAS رغبت کمتری نشان دهند. به هر حال می‌توان گفت که کامل‌ترین نرم افزار وجود ندارد و هر نرم افزاری دارای قابلیت‌های خاصی است که نرم افزار دیگر فاقد آن می‌باشد، لذا بهتر است برای انجام پژوهش از ترکیبی از آنها استفاده کرد .


موضوعات مرتبط: آموزش نرم افزار SAS
[ جمعه 1389/12/13 ] [ 14:45 ] [ چگینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

معرفی وبلاگ

این وبلاگ در ارتباط با ارائه خدمات تخصصی مشاوره و تحلیل آماری پایان نامه، تحلیل پروژه های آماری واقتصادی ، تصمیم گیری با معیارهای چندگانه و آموزش نرم افزار های تخصصی آمار، اقتصاد و مهندسی صنایع می باشد. تحلیل و گزارش های مورد نیاز شما به همراه تفسیر کامل نتایج تحقیق، در فرمت word برای شما ارسال خواهد شد و به راحتی قابل اضافه نمودن به پایان نامه یا گزارش مورد نظر شما می باشد. در هر کجای ایران که هستید میتوانید از خدمات پایگاه تخصصی مشاوره و تحلیل آماری از طریق ارتباط الکترونیکی با آدرس زیر استفاده نمایید.

ایمیل:
moshaveramary@yahoo.com

شماره تماس: 09364088053
لینک های مفید
امکانات وب